TÉMATA ČLÁNKŮ

FOTBALVelké Losiny jsou bez trenéra! „Hráči nechtěli pracovat tak, jak jsme se na začátku domluvili,“ vypálil bez okolků Martin Kupčík ROZHOVOR

VELKÉ LOSINY – „Místo, abychom v poklidu ladili formu a nacházeli co největší herní pohodu, furt s něčím bojujeme,“ postěžoval si MARTIN KUPČÍK před startem jarní sezóny, která se kvůli koronaviru nakonec vůbec nerozjela. Dnes už není trenérem losinských fotbalistů. Na svůj post rezignoval kvůli špatnému přístupu svých svěřenců.
Sport, 22. května 2020, 01:05, -ivet-

Záchranář, co v době temna pomohl vzkřísit fotbalový Šumperk: Nebyli hráči, trenéři, plochy k trénování. Začínalo se prakticky z bodu nula

ŠUMPERK – Bylo to děsivé období temna. Okresnímu městu na úpatí Jeseníků vážně hrozilo, že skomírající fotbalový oddíl spadne do nejčernější jámy nebo úplně zanikne. Zatímco všude ve světě se slavil start nového tisíciletí, na Tyršově stadiónu se truchlivě zápolilo s existenčními nesnázemi.
Sport, 11. května 2020, 15:16, -ivet-

TÉMA TÝDNE: V Šumperku chrlí gólmanské talenty, chytají za Baník a Sigmu

Šumperk – Patrik Jílovec, Ladislav Kovařík, Patrik Berka. Trojice mladíků, jejichž jména stojí za zapamatování. Pojí je nejen velká náklonnost k brankářskému řemeslu, ale i fakt, že se prosadili do mládežnických týmů slavných ligových klubů. A také to, že ve svých začátcích prošli Šumperkem a zapojovali se do gólmanského programu, který pro oddíl z Tyršova stadiónu vede trenér Radim Netopil. Jeho fotbalová škola chytejlepe.cz je vyhlášená po celé republice.
Sport, 3. dubna 2020, 05:00, Petr Fišer

Fotbal musíte v prvé řadě milovat. A taky mu obětovat všechno, tvrdí kouč brankářů

Šumperk – Do obranné linie se přesunul až ve chvíli, kdy se schoval pod ochranná trenérská křídla Jiřího Smékala. A v revíru mezi třemi tyčemi už zůstal. Nabrané zkušenosti a poznatky se snaží předávat při nejrůznějších příležitostech, dokonce sám od sebe založil brankářskou školu a začal pořádat gólmanské kempy. RADIM NETOPIL fotbalové rukavice jen tak odhodit nehodlá. Jako by mu přirostly k oběma rukám.
Sport, 2. dubna 2020, 23:00, Petr Fišer

Trenér Zdeněk Opravil: Momentálně jsou daleko důležitější věci než fotbal. Zdraví máme jen jedno, vždycky musí být na prvním místěROZHOVOR

Šumperk – Měli formu, nacházeli se v příznivém rozpoložení. První mistrovské zápasy vyhlíželi jako malé děti vysněné vánoční dárky. Fotbalistům Šumperka ale nezbylo nic jiného, než pokorně přijmout nařízená karanténní opatření. „Stejně jako všechny ostatní sportovní týmy v republice jsme museli upustit od společných tréninků,“ potvrdil trenér ZDENĚK OPRAVIL.
Sport, 26. března 2020, 16:00, Petr Fišer

Trenér losinských fotbalistů: „Jakýkoliv zásah do zajetého kolotoče nebývá příjemný. Nikdo neví, co bude dál.“

Velké Losiny – Světem se šíří zákeřný koronavirus. Neschovalo se před ním ani nejpopulárnější sportovní odvětví. Jarní start fotbalových soutěží na Moravě se musel kompletně celý odložit. „Jsou to věci, které neovlivníme. Nikdo neví, co bude dál. Kdy a zda vůbec se bude hrát, jestli to bude za přítomnosti diváků, nebo bez nich,“ prohlásil ustaraně MARTIN KUPČÍK.
Sport, 19. března 2020, 14:00, Petr Fišer

Nový „šéf“ fotbalového Šumperka? Nejprve pučista, teď předseda!ROZHOVOR

Šumperk – Kývl na výzvu, která z něj dělá jednoho z nejmladších fotbalových „šéfů“ v celé republice. LADISLAV ŠABO se stal předsedou Šumperka v pouhých třiatřiceti letech. Vizi má jasnou a dobře čitelnou. Podaří se mu naplnit všechny představy a přání?
Sport, 20. února 2020, 17:45, Petr Fišer

Kralování Bořivoje Bartoše skončilo, fotbalový Šumperk má nového předsedu

Šumperk – Dlouhé kralování Bořivoje Bartoše v čele šumperského fotbalu skončilo. Po osmnáctiletém vládnutí, během kterého se stal jedním ze zachránců tradičního klubu z okresního města, předal pomyslné žezlo „nastupujícímu mládí“.
Sport, 13. února 2020, 18:00, Petr Fišer

Loučenským spartakovcům nestačilo vedení o tři góly! Vikýřovice předvedly velkolepý obrat

Vykýřovice – Že se nedá dvakrát vstoupit do stejné řeky? Ale dá. Fotbalisté Loučné prohospodařili další utkání, které velmi dobře rozehráli. A to způsobem, jenž posunuli na vyšší level. Zatímco ve Štítech dokázali promrhat dvougólové vedení, v sobotním derby ve Vikýřovicích jim k bodovému zisku nestačil ani náskok tří branek!
Sport, 7. listopadu 2019, 15:00, Petr Fišer

Jednou dojde na každého! Rapotín poprvé prohrál, jediná neúspěšná penalta se zastavila o tyčku

Maletín – Šnůra zápasů, v nichž fotbalisté Rapotína bodovali, se natáhla o další utkání. Neporazitelnost svěřenců trenéra Jáněho je ale minulostí. Za remízového stavu 1:1 se musely kopat penalty, jejichž exekuce vyšly příznivěji pro střelce Maletína.
Sport, 31. října 2019, 18:00, Petr Fišer, Bohumil Tesař

123...2122

zpět na výpis


Sdílet na Facebooku Upozornit známého | Tisknout | Nahoru


ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.