ZPRAVODAJSTVÍ

Ženu už to doma nebavilo. Vzala zbraň a přepadla prodejnu

22. května 2020, 11:10, -rej-
ZÁBŘEH – Neúspěšný pokus o loupežné přepadení má za sebou osmadvacetiletá žena ze Zábřeha. Ve středu 20. května si vzala airsoftovou zbraň a vyrazila pro peníze do prodejny elektra. Odešla s nepořízenou. Při zatýkání navíc překvapeným policistům sdělila, že chce jít do vězení, aby tak vyřešila rodinné problémy. Přání se jí možná vyplní – může dostat až deset let odnětí svobody.
„Mladá žena vytáhla na obsluhu prodejny zbraň a opakovaně si řekla o peníze. Prodavač jí ale sdělil, že od kasy nemá klíč, a pokud se má pokladna otevřít, musí si něco koupit,“ popsala průběh přepadení policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

S vysvětlením se lupička spokojila, zbraň vrátila do kabelky a z prodejny odešla. Lidé mezitím zavolali policii a odvážný prodavač ženu na ulici stopoval.

„Dorazivší ozbrojená hlídka pachatelku zadržela jen několik ulic od místa činu. Žena byla obviněna z loupeže. Její stíhání je vedeno na svobodě,“ dodala policejní mluvčí.

Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.