ZPRAVODAJSTVÍ

Z policejní linky - 13. týden

29. března 2020, 20:00, téma Z POLICEJNÍ LINKY, BH
Z policejní linky - 13. týden
  • Se zákazem si těžkou hlavu nedělali
  • Policisté žádají o pomoc

Se zákazem si těžkou hlavu nedělali
Šumperk – I přes zákaz vyrazili do ulic na Šumpersku dva řidiči. Prvního, šestatřicetiletého řidiče vozu Citroen C4 Picasso, zastavili policisté v pátek 27. března v Šumperku před sedmnáctou hodinou. Pozornost policistů upoutal tím, že si přední registrační značku umístil za okno. Při kontrole nebyl schopen předložit jak malý technický průkaz, tak doklad o pojištění vozidla. Během lustrace policisté zjistili, že muž má vysloven zákaz řízení všech motorových vozidel až do února 2022.
Hanušovice – O hodinu později policisté zastavili v Hanušovicích vůz Škoda Felicia. Za volantem seděl pětapadesátiletý muž, který má uložen trest zákaz řízení motorových vozidel do března příštího roku. Policisté v obou případech zahájili úkony pro podezření ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, za který je možno uložit až trest odnětí svobody na tři roky.

Policisté žádají o pomoc
Šumperk – Šumperští kriminalisté se zabývají případem těžce zraněného chodce. Nyní hledají všechny svědky, kteří tento incident viděli. Ke střetu mezi osobním vozidlem a chodcem došlo ve čtvrtek 6. února deset minut před třináctou hodinou v Šumperku na ulici Jeremenkova. Osmdesátiletá řidička jela s vozem Nissan Almera ve směru od Masarykova nám. na ulici Jeremenkova. Na přechodu pro chodce v poslední chvíli zaznamenala stejně starého muže. Řidička začala brzdit, ale střetu zabránit nedokázala. Při dopravní nehodě mělo na chodníku stát několik osob. Svědci, kteří by mohli k případu poskytnout bližší informace, mohou kontaktovat kriminalisty prostřednictvím bezplatné telefonní linky 158.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.