ZPRAVODAJSTVÍ

Videa s oblíbenými lektory pomohou žákům mluvit anglicky

27. dubna 2020, 08:00, BH
Videa s oblíbenými lektory pomohou žákům mluvit anglicky Okres – Děti na Zábřežsku a Hanušovicku nepřijdou o své oblíbené lektory angličtiny. Slovní zásobu si mohou rozšiřovat se svými učiteli díky krátkým videím. Ty pro své žáky připravují právě rodilí mluvčí. Jako první začala Valerie Lynn Magallanes, která je původem z Kalifornie ve Spojených státech. Navíc mohou diváci soutěžit.

Sérii videí English at Home začala Valerie jednoduchým tématem My Favorite Things. Se svou oblíbenou lektorkou si tak mohou děti rozšiřovat slovní zásobu angličtiny na webu mapzabreh.cz. „Navíc jsme připravili soutěž. Stačí natočit krátké video v angličtině na téma Mé oblíbené věci, činnosti atd., a poslat nám ho přes úschovnu na email skrottova@hornipomoravi.eu do 15. května. Nejlepší videa budou patřičně oceněna,“ uvedla koordinátorka projektu MAP Zábřežsko Veronika Škrottová s tím, že oznámení výherců a zaslání cen proběhne v týdnu od 18. května.

Místní akční plán Zábřežsko funguje několik let. Jedná se o projekt pro zvyšování kvality vzdělávání formou přednášek, workshopů i zavádění polytechnického vzdělávání nebo zvyšování čtenářské gramotnosti. Projekt realizuje obecně prospěšná společnost Místní akční skupina Horní Pomoraví.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.