SPORT

Ve finále ŠFL se utkají Icemani se Včelkami

26. března 2012, 14:41, téma FLORBAL, Michal Šíma
Šumperk - Po druhých semifinálových bojích je jasné, že ve finále páteční florbalové ligy se spolu utkají Icemani a obhájci titulu Včelky Medulky.
 Icemani měli proti Vychlazené jedenáctce výhodu prvního vítězství a navíc od začátku vedli. Dvakrát se trefil Šíbl, avšak toto jakoby probudilo i hráče v zeleném, kteří začali hrát a snížili. Icemani v závěru ztratili vedení 4:2, když vyrovnali Vlk a Fišer, avšak v hektickém finiši se nakonec radovali Icemani, kteří nejenže uhájili svoji branku, ale přidali ještě tři góly, které potvrdily jejich postup do finále.


Icemani - Vychlazená 11  7:4, stav série: 2:0


O poznání kvalitnější a dramatičtější utkání přinesl druhý duel. Párci museli vyhrát, aby dostali sérii do samostatných nájezdů. Po celý zápas také vedli, i když hráči Včelek bojovali a snižovali, vyrovnat se jim ani jednou nepodařilo. Rozhodnout musely nájezdy. V nich se odehrál souboj Vašíčka v brance Včelek proti Papadopulosovi, loni ještě hráči Včelek, hájící svatyni Párků. Medulky dokázaly všechny své nájezdy proměnit a jelikož si Vašíček připsal i jeden skvělý zákrok, radovaly se z postupu.

Včelky Medulky - Párci  5:8, nájezdy 3:1, stav série: 2:0


V pátek se tak o třetí místo utkají Párci s Vychlazenou jedenáctkou a po nich se odehraje první utkání finále mezi Včelkami Medulkami a Icemany.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.