KULTURA

Poznačte si do kalendáře 21. únor. Květinami rozkvete nejen kulturní dům, ale také taneční parket

29. ledna 2020, 16:00, bav
Zábřeh – Blížící se Zahradnický ples je tradičně zárukou nejen kvalitní taneční hudby, ale také dobré zábavy a především bohaté květinové výzdoby. Letošní ročník plesu proběhne v pátek 21. února v prostorách zábřežského kulturního domu. Ples začíná v 19:30 hodin. Po osmé hodině již bude parket patřit hostům, kterým bude k tanci a poslechu hrát hudební skupina Velvet Gang.

„Květinová show představuje programový vrchol plesu.“

Slavnostní plesovou atmosféru podtrhne květinová show, která představuje vrchol celého programu. Originální květinové aranžmá, stejně jako výzdobu sálu a přilehlých prostor připravují žáci oboru zahradník pod vedením svých učitelů,“ shrnuje atmosféru jediného voňavého plesu v Zábřeze Radek Suchomel z organizačního týmu. Loni byl na téma pohádky a zahradníkům při něm „rozkvetla“ i kropicí konev.
Veškeré předváděné vazby a květinová aranžmá bude možné si koupit. Na hosty čeká rovněž bohatá tombola, ukázky tradičních i latinskoamerických tanců a občerstvení servírované žáky oboru kuchař-číšník.

Ples pořádá Střední škola sociální péče a služeb ve spolupráci s Nadačním fondem SOU a OU Zábřeh. Vstupenky je možné zakoupit ve škole nebo je rezervovat na telefonních číslech 583 411 310 nebo 724 632 173. V. Bartoňová


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.