ZPRAVODAJSTVÍ

Patnáctý ročník nebude. Zábřeh ruší májový jarmark

28. dubna 2020, 12:30, -red-
Patnáctý ročník nebude. Zábřeh ruší májový jarmark ZÁBŘEH – S definitivní platností oznámili pořadatelé májového jarmarku v Zábřeze, že patnáctý ročník akce letos ruší. Důvodem jsou opatření v souvislosti s koronavirem. Slavnost měla proběhnout už tento pátek 1. května.
„Vzhledem k tomu, že zorganizování jarmarku spojeného s kulturním a dalším doprovodným programem obnáší několik týdnů příprav a epidemiologická situace je velmi nejistá, letošní Májový jarmark se v Zábřehu neuskuteční,“ zdůvodnil rozhodnutí pořadatelů Zdeněk David ze zábřežského domu kultury.

Jarmark v centru města navštěvovaly každoročně tisíce lidí. Prodejní stánky se v Zábřeře přesto objeví, a to v souvislosti s farmářskými trhy. První prodejní akce farmářů letos ve městě proběhne 21. května.
Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 30.4.2020 15:33
Titulek: Paráda,
Autor: Michal
15
alespoň bude ve městě klid.
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.