KULTURA

Na parketu zavoněly květiny. Tentokrát v duchu zahradnického desetiboje

26. února 2020, 15:00, bav
Zábřeh – Soutěží o Zlatý pohár v květinovém desetiboji, sestaveném z našich významných sportů, rozzářili v pátek 21. února pořadatelé program v pořadí 71. zahradnického plesu. Pohár ředitelky pořádající Střední školy sociální péče a služeb, zdobený exotickými květy, při něm hlavní rozhodčí předal spartakiádnímu družstvu učební mládeže školy, kteří se letos stali průvodci této tradiční plesové show.

„Z loňských princeznovských šatů jsme děvčata převlékli do sportovního a k prezentaci vazeb přibrali i hochy. Postupně vzdali hold našim nejúspěšnějším českým sportovcům. Nezapomněli jsme ani na zábřežského Pavla Pumprlu nebo šumperského Jiřího Dopitu. Květinami rozkvetl jejich basketbalový míč i hokejka,“ okomentovala letošní téma autorka Veronika Pospíšilová, která se také stala průvodcem celé show. „Vazby jsme umístili například na tenisovou raketu, luk a šíp nebo vzpěračkou činku či sjezdové lyže. Kupující je dostane i s vázáním,“ doplnila Pospíšilová.

Celkem se v květinovém desetiboji představilo deset sportů. Jejich “náčiní“ ozdobily absolventky zahradnického oboru čerstvými květy zvučných jmen, které rázem provoněly celý sál. Tancem na známá Poupata show doplnilo a kulisu předváděným vazbám vytvořilo školní spartakiádní družstvo.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.