ZPRAVODAJSTVÍ

Lyžovačka končí. Letos zřejmě definitivně

26. března 2020, 10:00, jak
Okres – Vlekaři v Jeseníkách už na mnoha místech definitivně odpískali letošní lyžařskou sezónu. A bude možná nejhorší za celou novodobou historii okresu. Potíže jim způsobila nadprůměrně teplá zima, ránu z milosti teď zasadil koronavirus.

„Provoz areálu letos ukončujeme. A těšíme se na další sezónu,“ oznámili na svých webových stránkách provozovatelé skiareálu v Branné.

Přerušen byl provoz největšího zimního střediska v regionu – areálu Kouty v Koutech nad Desnou. Sjezdovky zejí prázdnotou také na Ovčárně a na Červenohorském sedle.

Zavřena je v Jeseníkách i většina horských chat. O tom, jak jejich provozovatelé omezení snáší a proč horská služba funguje pouze v nouzovém stavu si můžete přečíst na druhé straně tohoto vydání Týdne na severu.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.