Fleksible představuje nový singl
12. prosince 2019, 16:45, redakce
Šumperk – Šumperská kapela Fleksible po dvou letech od vydání své debutové desky představuje nový singl Noha za nohou. Ten skupina v letošním září natočila v renomovaném pražském studiu Sono Records, kde nahrávají známé české i světové kapely.„Ve studiu byl s námi kameraman Jirka Sadil, který vytvořil záběry přímo ze samotného natáčení. Ty jsme se rozhodli použít do klipu spolu s nádhernými záběry na Jeseníky od dronisty Honzy Barančíka, protože se v písni o horách zpívá,“ přiblížil děj klipu klávesista a zpěvák kapely Josef Macek.
Fleksible jsou slyšet především na domácí regionální scéně, ale hrají i jinde po republice, což dokazují například koncerty v Praze nebo v Táboře. Živý koncert kapela letos odehrála i ve studiu Českého rozhlasu Olomouc. Na příští rok kapela připravuje letní turné.
„Letos jsme udělali i první velký krok do zahraničí. Hráli jsme v polské Nyse na městských slavnostech, kde jsme se pořadatelům líbili natolik, že nás o dva měsíce později pozvali na mega akci - Festival ohně a vody. Tam jsme vystoupili jako hlavní kapela pro bezmála dvacet tisíc lidí,“ popsal Josef Macek.
