ČTENÁŘSKÝ FOTOKOUTEK
Krajina v okolí Kopřivné
Poslal(a): Zdeněk Viliš
Typ: příroda a zvířata
Přijato: 8.5.2007 v 16:58

kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti
Sdílet na Facebooku
Upozornit známého | Tisknout | Nahoru
NÁZORY K FOTOGRAFII
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.
Datum: 26.5.2007 20:05
Titulek:
Bez titulkuAutor:
bronasouhlas 194 - nesouhlas 213
v Kopřivné u Mlčků jsme na koních prožili mnoho nekonečně krásných okamžiků. Děkuji za toto foto, je to velmi krásná vzpomínka
Reagovat
Datum: 23.8.2007 09:45
Titulek:
trávaAutor:
kůň z Kopřivnésouhlas 239 -
nesouhlas 233
Je to výhled směrem na masiv Kralického Sněžníku.Nejvyšší bod, který je na tomto obrázku vidět je hora Sušina.Ale opravdu je v přírodě okolo Kopřivné opravdu hodně k vidění.
Reagovat
Pane Vy jste snad placený za počet kritik na zveřejněná fota,nebo se v kritice amatérských fotografií nějak uspokojute?Ale foto od Vás když jste takový„machr“jsem neměl to štěstí vidět ???
Reagovat
Datum: 18.2.2008 15:26
Titulek:
Re: Kdo Vás sponzoruje ?Autor:
Jihulsouhlas 320 -
nesouhlas 280
Souhlas s Jarou,už jsem mu to také psal.Co je on nebudu raději jmenovat.
Reagovat
Datum: 21.2.2008 14:02
Titulek:
Re: Kdo Vás sponzoruje ?Autor:
Templsouhlas 259 - nesouhlas 252
ono vůbec kritizovat fotku na NETu je dost ošemetné. Hodnotit lze pouze tehdy, když je v plném rozlišení. Mám za to, že v této rubrice by se mělo hodnotit spíš téma, popřípadě výřez. Pokud je někdo dobrý fotograf, tak určitě neškodí, pokud poradí....dlužno říct, že z wasistdase ten dojem nemám.
Reagovat
ZA KULTUROU ZADARMO
VYHODNOCENÍ
V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.