- Úvodní strana
- Zpravodajství
- Kultura
- Sport
- Inzerce
- Katalog firem
- Přidat firmu
- Polední menu
- MHD a jízdní řády
- Archiv
- Vyhledávání
- Články
- Bleskovky
- Rejnoviny
- Reklama
„Chvíli jsme přemýšleli, že pozveme nějakou pecku ze zahraničí, abychom dali výročí lesk. Největším bohatstvím festivalu jsou ale jeho návštěvníci. To oni dělají z festivalu úžasnou událost. Proto jsme pozvali interprety, se kterými si lidi zazpívají užijí si narozeninový večírek,“ řekl za pořadatele Tomáš Drenka.
Oslavy vypuknou již příští pátek
Hlavní program nabídne v pátek 18. října v šumperském Domě kultury koncerty kapel Mandrage a Trocha klidu. Vystoupí také zpěváci Marek Ztracený a Peter Aristone. „Koncert Marka Ztraceného bude zcela exkluzivní! Půjde o jeho jediný letošní sálový koncert před tím, než v únoru vystoupí v pražské o2 aréně,“ uvedl Drenka.
Doplní je filmová scéna nebo večírek Pontisu
Kromě hlavního večera nabídne Džemfest nabitý doprovodný program. Třeba filmovou scénu 14. a 15. října nebo 24. října speciální narozeninový večer ve spolupráci s obecně prospěšnou společností Pontis, která stejně jako Džemfest slaví 20. narozeniny.
Vstupenky na festival, který je držitelem prestižní Ceny Olomouckého kraje za přínos v oblasti kultury, jsou již v prodeji v pokladně DK Šumperk nebo online na dzemfest.cz.
Sdílet na Facebooku
Upozornit známého | Tisknout | Nahoru
VYHODNOCENÍ
V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.