LISTÁRNA

Datum: 16.2.2019 19:57
Titulek: Paní či pane.
Autor: Jiří Skrbek
Při procházce Šumperkem můžete vytáhnout mobil a fotit beze strachu že GPRD. A doma si v pohodě prohlédnete záběry z focení v místech výskytu informací nejen o civilní ochraně: + Ul. Uničovská, prodejna Hruška, vývěsní skříňka. + Ul. Olomoucká 2. + Spořitelna, pasáž, vývěsní skříň KSČM. + Křižovatka Lidická a Jesenická se semaforem, Stavoprojekt, přízemí, nástěnka proti vrátnici. Na záběrech budete mít mimo jiné informace – brigádní generál František Krátký a 8. březen není jen MDŽ. Ku špacíru zvou členové Československé obce legionářské ze Šumperka a okolí.
Listárna


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

Vaše jméno: (povinné)

E-mail příjemce: (povinné)
Více příjemců lze oddělit čárkou či středníkem.

Komentář:

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.