ČTENÁŘSKÝ FOTOKOUTEK

zábřežský delfín

Poslal(a): petr buchta
Komentář: Dílko vzniklo u bazénu v Zábřeze
Typ: lidé a společnost
Přijato: 19.3.2018 v 12:09

kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K FOTOGRAFII
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Datum: 20.3.2018 08:15
Titulek: Když pokácí zdravý strom
Autor: Mirka
95
což je v Zábřehu normální tak pokud vznikne takovéto dílko měli by ho alespoň naimpregnovat aby neshnilo jako ty ryby na hrázi u Chládků.Místo nátěru utratili za nevkusnou a nic neřešící stříšku fůru peněz a kde je dílo dnes?Shnilo a zbyl jen pařez.
Reagovat
Datum: 9.4.2018 07:16
Titulek: Kácení stromů
Autor: Zdeněk
40
Myslíte si že je normální kácet krásný zdravý strom který roste X desítek let jen proto aby si nějakej řezbář vytesal svoje dílko ? Kam se poděl zdravý rozum ? To město Zábřeh bude jen z betonu ? Kde bude zeleň ? Ulice 17.listopadu - kácení tolika krásných stromů pro pár aut ? Vyhoďte se z toho vedení města, my chceme zeleň, trávu a stromy
Reagovat
Datum: 9.4.2018 07:36
Titulek: Zajímalo by mě
Autor: Zdeněk
souhlas
39
nesouhlas
63
kam se podělo dřevo ze stromu, kdo tu práci dělal a kolik za to dostal zaplaceno ?
Reagovat

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.