ČTENÁŘSKÝ FOTOKOUTEK

Senová

Poslal(a): Tomáš
Komentář: Louku na svahu Senová, oblíbené místo šumperských procházkářů a pejskařů, nově obepíná elektrický ohradník. Zatím je pozemek průchozí a dráty bez proudu, ale je jasné, že ne na dlouho. Na hrazení již vizí varovné cedulky. Komplikaci tato novinka přinese také turistům, kteří se ze Šumperka vydají po žluté značce přes sedlo Červený kříž na Háj. Ohrada totiž pohltila i značenou pěšinku a nenechala žádné místo mezi ohrazeným pozemkem a stromořadím kolem potoka. Hlavně pro mimošumperské, kteří neznají polní přilehlé cestičky, to bude znamenat neplánované zpestření jejich výletu.
Typ: ostatní
Přijato: 21.9.2014 v 22:23

kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K FOTOGRAFII
Reagovat na příspěvek:
Datum: 13.10.2014 07:50
Titulek: Re: .
Autor: venóš
Realita jedné destinace v okolí - turistické značené cesty vedou přes ohradníky okolo celého areálu a vrstvou sr...k. Nedávno lákali v televizi na turistiku (asi v gumákách) a rybník, teď vlastně napajedlo pro krávy. Přijeli jsme tam minulý víkend s partou na kola a procházky a přišlo ohradníkové veto. Pro hafana to bylo první setkání s elektrickým proudem v přírodě, dětem jsme vysvětlili, že ne vše na zemi je vhodné na hraní a vyšlápnutí.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.