ZPRAVODAJSTVÍ

Starosta rezignuje: Nestojí to za to

4. června 2019, 08:00, Jaroslav Kropáč
Jindřichov – Napjaté vztahy mezi zastupiteli v Jindřichově vyústily v rozhodnutí starosty ve středu 5. června rezignovat. Kromě něj mají svoje funkce opustit i někteří další radní. Odejít chtějí v průběhu jednání zastupitelstva obce.

 „Cokoli jsme pro obec udělali, všechno bylo podle opozice špatně. Posílali na mě udání a kontroly a kriminalizovali moji osobu. Několikrát jsem musel vypovídat na hospodářské kriminálce. Takhle se nedá pracovat, nestojí to za to,“ řekl Týdnu na severu starosta Jindřichova Josef Langer.

Langer vloni začal v obci svoje druhé funkční období. Napjatá atmosféra a rozepře mezi zastupiteli mohou zkomplikovat některé už rozjeté nebo připravované investiční projekty. Z vývoje na obecním úřadu nemají radost ani obyvatelé vesnice.

„Je smutný, když se nedokážou lidi na vesnici domluvit. Chovají se jak malý děcka. Ať se pak nediví, že k volbám nikdo nechce chodit,“ svěřil se Týdnu na severu jeden z obyvatel Jindřichova, který si však do novin nepřál uvést svoje jméno. „Nechci mít zle,“ dodal na vysvětlenou.

Podobná situace jako v Jindřichově nastala před časem také v Loučné nad Desnou, kde zastupitelé nečekaně vyměnili starostku. Už tak napjaté vztahy mezi Loučenskými se tím ještě více vyhrotily.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 5.6.2019 09:50
Titulek: Re: Jindřichov
Autor: Rohlík
Ti utiskovaní zastupitelé vám ale leží v žaludku :-D Copak vám tak hrozného provedli? Chtěli po vašem manželovi práci, nebo snad poukazovali na jeho chyby, kterým nedokázal nebo nechtěl předejít, případně se nedokáže problému postavit jako chlap čelem? Něco bude jinak, než uvádí váš manžel v článku. Kdyby si autor zjistil i názor jiné strany, asi by nebylo o čem psát, že? Takhle je to článek vhodný akorát do bulváru. Kdyby byl váš manžel tak čistý a bez chyby, nerezignoval by. Nebo mám spíš napsat, že měl strach, že bude odvolán i koaličními zastupiteli? Z vašich příspěvků čpí zloba a tu negativní energii šíříte jen a jen vy. Vás bych teda za manželku nechtěl ani kdyby mi platili. :-D Ale z toho co jsem si přečetl jste doma asi dvě manželky - vy hysterka a váš manžel ufňukaná baba, co potřebuje bebíčko pofoukat na veřejnosti.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.