ČTENÁŘSKÝ FOTOKOUTEK

Pouť na Štolnavě

Poslal(a): Tomáš
Komentář: Dnes byla poprvé po několika destiletích opět sloužena mše ma obnovených základech kostela Petra a Pavla v místě bývalé obce Štolnava, dnes Prameny. Přes relativně silnou konkurenci okolních akcí dorazil velký počet lidí. Turistů, nadšenců i potomků někdejších obyvatel.
Typ: lidé a společnost
Přijato: 22.6.2014 v 21:01

kliknutím zobrazíte obrázek v plné velikosti


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K FOTOGRAFII
Reagovat na příspěvek:
Datum: 29.7.2014 12:56
Titulek: Re: Desatero?
Autor: aNONYM
Podle mě je Desatero dobře promyšlený nástroj církve. Zakazuje základní archetypy zla a k nim fikaně přidává nutnost oddanosti k jejímu Bohu. Troufnu si tvrdit, že i ti, co Desatero nikdy nečetli vědí, že zabíjet, znásilňovat, krást atd. jsou špatnosti, protože způsobují druhým lidem bolest, smutek. Jinými slovy - sepsali to, co už i tak každý ví a k tomu si přidali, co potřebovali.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.