FOTOGALERIE

Pekařovská pouť 13.- 14. srpna 2010 - foto

přidáno 24.8.2010, autor: rejdakce, fotografií: 16

Tentokrát všechno začalo už odpoledne v pátek 13. srpna dole v údolí, na zeleném trávníku před bílou renesanční fasádou papírny ve Velkých Losinách. Melodie teskné i veselé se linuly z kouzelných bedýnek poháněných klikou, za pořádající o.s. Obnova kulturního dědictví údolí Desné zahájil I.Mezinárodní setkání flašinetářů (Liberec - Pekařov - Brno) p.Strnad, promluvil také starosta Velkých Losin p.Kopřiva a ředitel ruční papírny p.Jurčík.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Řadit podle:

zpět na výpis
NÁZORY K FOTOGALERII
Tuto fotogalerii dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.


Doporučit tuto stránku přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o této stránceUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.