SPORT
Velké Losiny opět v akciFOTO
9. listopadu 2011, 15:35, téma ŠACHY, rejdakce
Kubovi se turnaj velmi vydařil a s 5 a půl body skončil na pěkném 20. místě. Markovi se turnaj moc nepovedl. Kvůli prohře v posledním kole skončil na 25. místě s 5 body, ale i přesto je to pěkný výsledek. Já (Nicola Lužíková) jsem po dlouhé době uhrála na své poměry slušný výsledek a skončila taktéž s 5 body na 26. místě. V Mohelnici se nám všem líbilo, panovala zde přátelská atmosféra a to vše jen díky skvělým pořadatelům, kteří jako obvykle nezklamali a zajistili vše jak se patří.
Na stejné téma
V lázních se odehrává mistrovství světa v šachu handicapovaných hráčů, 17. června 2013
Šachistka kralovala svými dámami, 22. května 2013
Mladým šachistům ze Zábřeha se daří, 10. února 2013
Šachisté z Losin slaví úspěchy, 5. prosince 2012
Šachistka kralovala svými dámami, 22. května 2013
Mladým šachistům ze Zábřeha se daří, 10. února 2013
Šachisté z Losin slaví úspěchy, 5. prosince 2012
Sdílet na Facebooku
Upozornit známého
Tisknout
Nahoru
NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Co bysme na to? Já bych proti takové kočce taky nic neuhrál. To se jeden může těžko soustředit na figurky, když má před sebou takovou figuru;-)
Mimochodem si povšimněte, jak trefnou získala za své umístění cenu:-D
Mimochodem si povšimněte, jak trefnou získala za své umístění cenu:-D
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.
- Úvodní strana
- Zpravodajství
- Kultura
- Sport
- Inzerce
- Katalog firem
- Přidat firmu
- Polední menu
- MHD a jízdní řády
- Archiv
- Vyhledávání
- Články
- Bleskovky
- Rejnoviny
- Reklama
VOLNÁ MÍSTA
ZA KULTUROU ZADARMO
VYHODNOCENÍ
V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.