ZPRÁVY

Policie hledá svědky nehody motorkáře

2. listopadu 2012, 10:23, téma Z POLICEJNÍ LINKY, mošo
Okres – O pomoc při vyšetřování nehody motorkáře žádá občany Policie Olomouckého kraje. Mladý motorista následkům zranění podlehl.
K nehodě došlo 29. září mezi čtvrtou a pátou hodinou odpolední na silnici mezi obcemi Kosov – Hoštejn. Třiatřicetiletý muž jel na motorce značky Kawasaki. Příčina nehody je nyní v šetření. „Hledáme svědky této dopravní nehody a prosíme je, aby kontaktovali policisty prostřednictvím linky 158 nebo telefonního čísla 974 779 101,“ řekla Marie Štrbáková z Krajského ředitelství Policie Olomouckého kraje.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

Vaše jméno: (povinné)

E-mail příjemce: (povinné)
Více příjemců lze oddělit čárkou či středníkem.

Komentář:

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 6.11.2012 01:35
Titulek: Bez titulku
Autor: Martin
No ja osobne vzhledem k tomu jak jezdi,tak malokdo dodrzuje nejake predpisy.V obci 50,mimo obec 90 atd.A kdyz nekde vidim clanek,ze se nekdo zranil nebo horsi pripad zabil na motorce,na vine je neprimerena rychlost,predjizdeni v neprehlednem useku..atd atd.Takze to mluvi samo za sebe.
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.