Loučná zažila další převrat
10. října 2019, 08:00, Jaroslav Kropáč
„K odvolání pana Sembdnera jsme měli důvody a k jeho práci výhrady. Každopádně ale budeme pokračovat v projektech, které už obec rozjela – nic jiného nám ani nezbývá,“ uvedla staronová starostka Petra Harazímová.
Loučenský převrat byl pro dnes už bývalé vedení překvapením. Bod o odvolání starosty Sembdnera i místostarostky Jany Staňkové totiž opozice předložila na jednání zastupitelstva až v jeho průběhu. Nebyl tedy dopředu avizován.
„Co se děje v obci, už nikoho nezajímá. Lidem je to jedno, protože jsou hádkami zastupitelů otrávení,“ mávnul rukou nad vývojem ve vsi její obyvatel Karel T. Nově utvořená koalice na radnici v Loučné nad Desnou má jen těsnou většinu. Nedá se tak vyloučit, že převrat z minulého týdne nebyl poslední, který se v obci odehrál.
Sdílet na Facebooku
Upozornit známého
Tisknout
Nahoru
Odhalit, že jste nástrojem takové manipulátorky, není jednoduché. Na rozdíl od morálního člověka se vůbec neostýchá zneužít vaší důvěry. Lhát dokáže bez mrknutí oka a umí vymyslet a podat pomluvu tak, aby na ní neulpělo ani zrnko podezření z její iniciace. Většinou se navíc pohybuje v bezprostřední blízkosti pomlouvaného, a jak je známo, pod svícnem bývá tma.
Abyste měli větší šanci si uvědomit, že právě touhle pomluvou pomáháte strůjkyni drbu někoho zničit, je dobré znát její cíle a praktiky.
- Úvodní strana
- Zpravodajství
- Kultura
- Sport
- Inzerce
- Katalog firem
- Přidat firmu
- Polední menu
- MHD a jízdní řády
- Archiv
- Vyhledávání
- Články
- Bleskovky
- Rejnoviny
- Reklama
ZA KULTUROU ZADARMO
VYHODNOCENÍ
V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.