ZPRAVODAJSTVÍ

Loučná zažila další převrat

10. října 2019, 08:00, Jaroslav Kropáč
Loučná nad Desnou – Loučná nad Desnou má od minulého týdne novou starostku. Stala se jí Petra Harazímová. Ta zastávala stejnou funkci už po loňských komunálních volbách. Letos v březnu jí ale zastupitelé odvolali a na její místo usedl Jaroslav Sembdner. Ve funkci vydržel jen několik měsíců.

 „K odvolání pana Sembdnera jsme měli důvody a k jeho práci výhrady. Každopádně ale budeme pokračovat v projektech, které už obec rozjela – nic jiného nám ani nezbývá,“ uvedla staronová starostka Petra Harazímová.

Loučenský převrat byl pro dnes už bývalé vedení překvapením. Bod o odvolání starosty Sembdnera i místostarostky Jany Staňkové totiž opozice předložila na jednání zastupitelstva až v jeho průběhu. Nebyl tedy dopředu avizován.

„Co se děje v obci, už nikoho nezajímá. Lidem je to jedno, protože jsou hádkami zastupitelů otrávení,“ mávnul rukou nad vývojem ve vsi její obyvatel Karel T. Nově utvořená koalice na radnici v Loučné nad Desnou má jen těsnou většinu. Nedá se tak vyloučit, že převrat z minulého týdne nebyl poslední, který se v obci odehrál.


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Reagovat na příspěvek:
Datum: 23.12.2019 19:12
Titulek: Tyhle triky známe
Autor: Národní umělec
Samozřejmě, tyto snahy o odvrácení pozornosti tu byly a je třeba na ně znovu adekvátně zareagovat.

Už aby v Loučné napad sníh,
ne, nechci blbnout na saních.
Jen být tím sněhem zaslepen,
nevidět jak třeba tenhleten
jménem své matky voliče zradí,
má dvojí tvář a jazyk hadí.
Nebo jak druhý jen drží tašky,
patitul za jménem a v ústech splašky.
Už aby ten sníh zacpal i uši,
jen abych neslyšel, co do nás buší
v Loučenských ozvěnách ropucha,
ano, co šeptá nám do ucha,
nešeptá, vlastně jen skřehoce:
„Přeji vám veselé Vánoce.“
Redakce Rej.cz není odpovědná za obsah diskuze. Každý přispěvatel nese právní odpovědnost za své zveřejněné názory.

Jméno:

E-mail:

Titulek:

Text:
 

Zadejte, prosím, aktuální rok (4 číslice):

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.