KULTURA

Blues Alive sbírá prestižní ocenění

7. února 2019, 10:00, ok
Šumperk, Memphis – Zástupci šumperského festivalu Blues Alive během slavnostního ceremoniálu v Memphisu převzali od americké nadace Blues Foundation nejprestižnější světové žánrové ocenění nazvané Keeping The Blues Alive Award pro rok 2019.

Mezinárodní festival Blues Alive se stal vůbec prvním českým držitelem této ceny, kterou uděluje přední světová organizace, která se snaží o oceňování, uchovávání a propagaci blues. A aby té radosti nebylo málo, šumperský festival minulý týden vyhrál prestižní anketu polského čtvrtletníku Twój Blues v kategorii zahraniční událost roku. Na snímku z ceremoniálu ve Spojených státech se radují z ceny dramaturg Blues Alive Ondřej Bezr a promotér Štěpán Suchochleb.

Foto: BluesAlive.cz


Doporučit tento článek přátelům na FacebookuSdílet na Facebooku Poslat známému e-mailem upozornění o tomto článkuUpozornit známého Verze pro tiskTisknout NahoruNahoru

NÁZORY K ČLÁNKU
Tento článek dosud nikdo neokomentoval, přidejte svůj názor.

ZA KULTUROU ZADARMO

 VYHODNOCENÍ

V minulé soutěži se o volný vstup na zábřežský Akustikfest správnou odpovědí nikdo nepřihlásil, nemá tedy žádného výherce.